“Davutoğlu ve Babacan ile ilgili açıklama

“Davutoğlu ve Babacan ile ilgili açıklama
46
11 Temmuz 2019 - 8:55

MAK Araştırma’dan “Babacan ve Davutoğlu” iddiaları hakkında açıklama: Sorumluluk kabul etmiyoruz
“Davutoğlu ve Babacan ile ilgili şu ana kadar yapılmış hiçbir kamuoyu araştırması olmadı”

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, yeni kurulacağı iddia edilen partiyle ilgili açıklama yaptı. “MAK Danışmanlık ismi kullanılarak bazı siyasi partilerin tabanlarının bölündüğü/ kaydığı vs. ifadeler asla bize ait değildir” diyen Kulat,” Yazılı, görsel ve sosyal medyada kendi paylaşımlarımız dışındaki bize atfedilen ifadelerden sorumluluk kabul etmiyoruz” dedi.

Kulat, “MAK Danışmanlık tarafından yeni kurulacağı konuşulan siyasi partilerle, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilgili (toplumsal karşılıkları, oy oranları vs) şu ana kadar yapılmış hiçbir kamuoyu araştırması olmadı. Böyle bir çalışma yaparsak zaten basınla paylaşırız” ifadesini kullandı.

Kulat, yeni kurulacağı iddia edilen siyasi partiyle ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Kulat, Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:

“Bize ait değildir”
“İsmim ve yöneticisi olduğum MAK Danışmanlık ismi kullanılarak bazı siyasi partilerin tabanlarının bölündüğü/ kaydığı vs. ifadeler asla bize ait değildir. Yazılı, görsel ve sosyal medyada kendi paylaşımlarımız dışındaki bize atfedilen ifadelerden sorumluluk kabul etmiyoruz.”

“Çalışma yaparsak basınlar paylaşırız”
“MAK Danışmanlık tarafından yeni kurulacağı konuşulan siyasi partilerle, Sn. Ahmet Davutoğlu ve Sn. Ali Babacan ile ilgili (toplumsal karşılıkları, oy oranları vs.) şu ana kadar yapılmış hiçbir kamuoyu araştırması olmadı. Böyle bir çalışma yaparsak zaten basınla paylaşırız.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ARTI GÜNDEM`e aittir, haberleri kopyalamayınız.